KESS v2 پروگرمر و چیپ تیونینگ کامپیوتر موتور و گیربکس با OBD2020-07-17T07:53:34+00:00

کِس وی 2

پروگرامر کامپیوتر موتور و گیربکس

بهترین ابزار برای خواندن، ویرایش و نوشتن اطلاعات روی کامپیوتر خودرو.
در چند دقیقه و تنها نیاز به اتصال کابل OBD به خودرو.

از طریق پورت OBD یا کانکتور اختصاصی، دستگاه KESS V2 می تواند به ماشین ها، موتور سیکلت ها، کامیون ها، تراکتور ها و قایق ها متصل و اطلاعات را خوانده و پس از ویرایش دوباره روی کامپیوتر موتور و گیربکس بازنویسی کند. هدف به حداکثر رساندن عملکرد خودرو و کنترل یونیت مورد نظر است. مواجه شدن با مسائلی که دستگاه های عیب یابی توانایی حل آنها را ندارند با خرید این دستگاه فوق العاده ساده می شود.

کدام ابزار برای شما بهترین انتخاب می باشد؟

ابزارهای ارائه شده در کارسافت هایگ کپی بوده و با بهترین کیفیت و پشتیبانی ارائه می شود.

Kess v2 Slave

دستگاه Kess v2 اسلیو بهترین راه حل برای افرادی است که به تازگی وارد شاخه چیپ تیونینگ شده اند و میخواهند به سرعت مشتریانی برای خود جذب نمایند.
با تشکر از دستگاه Kess v2، شما می توانید در چند دقیقه فایل هایی که بخش پشتیبانی ما در اختیار شما قرار می دهند را در روی کنترل یونیت مورد نظر خود بازنویسی کنید. افراد بخش پشتیبانی ما تماما گواهینامه آکادمیک دارند. نتیجه اینکار کاملا مورد اعتماد و دارای امنیت کامل می باشد.

Kess v2 Master

دستگاه Kess v2 مستر به افراد حرفه ای که خواهان داشتن کنترل کامل روی عملیات ریمپ هستند پیشنهاد می شود.
شما در ابتدا کنترل یونیت را با استفاده از Kess V2 خوانده و سپس با استفاده از نرم افزار ECM تیتانیوم پارامترها را بر اساس نیاز مشتری ادیت کنید و در نهایت آنها را در ECU بازنویسی نمائید.

K-Suite

نرم افزار رایگان به جهت استفاده از دستگاه Kess v2

مهمترین و بهترین دستیار و مشاور شما K-Suit می باشد. این نرم افزار شما را به آسانی و مرحله به مرحله ازتمامی مراحل می گذراند: مجموعه ای از خودروها یا کنترل یونیت ها که رو آنها کار می کنید، دفترچه راهنمای کار با هر پروتکلی که روی آن کار می کنید، کابل ها و آداپتورهای مورد نیاز همه و همه شما را در رشد کسب و کارتان یاری می کنند.

شما و کارسافت

خدمات

دنبال دستگاه دیاگ برای مجموعه خود هستید؟ آیا وب سایت گارسافت را مشاهده کرده اید؟ آیا نمی دانید که کدام محصول شرکت کارسافت نیاز شما را برآورده می کنید؟ تجربیات ما سوالات شما را جواب می دهد.

مشتریانی خوشحال

چرا تجهیزات و خدمات خود را از دیگران می خواهید؟ کارسافت شرکتی معتبر در ایران می باشد با درصد بالایی از رضایت مشتریان همواره تلاش می کند نیازهای شما عزیزان را برطرف کند

پشتیبانی

تمام آنچه که شما نیاز دارید در کارسافت ارائه می شود. تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت ارائه و دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

آدرس دفتر مرکزی شرکت

مشهد، وکیل آباد، بلوار حافظ، نبش حافظ 2 پلاک 608 واحد 5

05138585743 – 05138585742 – 05138585741

مشاوره با کارشناسان فروش

برای مشاوره و پرسش سوالهای فنی و تخصصی در زمینه دستگاه ها می توانید با کارشناسان ما مشاوره نمائید.

05138585743 – 05138585742 – 05138585741