رادیاتورشور تمام اتوماتیک کارسافت RCS18

درآمدتو بیشتر کن ...

رادیاتورشور تمام اتوماتیک کارسافت RCS182023-08-24T16:33:13+04:30

RCS18

دستگاه رادیاتورشور تمام اتوماتیک کارسافت مدل RCS18 با استفاده از تکنولوژی روز دنیا با کیفیت بالا و با بهترین قطعات داخلی توسط متخصصان در داخل ایران طراحی و تولید می گردد. کار با دستگاه بسیار راحت و آسان بوده و خریداران می تواند با ضمانت و خدمات پس از فروش این دستگاه را تهیه نمایند.

دستگاه رادیاتور شور کارسافت، مجاری آب موتور، سیستم رادیاتور و بخاری خودرو را بدون نیاز به باز و بست قطعات خودرو در مدت زمان کوتاهی با پمپ قوی و فشار آب شستشو می دهد. باید توجه داشت که حتما سالی یکبار یا بیشتر، رادیاتور خودرو را بوسیله دستگاه رادیاتورشور، شستشو داد چرا که در داخل رادیاتور و لوله های بخاری بدلیل استفاده از آب و ضدیخ، رسوباتی در هر دوره تشکیل می شود. این دستگاه علاوه بر شستشو، عملیات رسوب زدایی را نیز در مدت زمان کوتاهی انجام می دهد.

زیبا، با کیفیت و …

طراحی زیبا و منحصر به فرد

طراحی زیبا و منحصر به فرد رادیاتورشور RCS18 توجه هر کاربر و فردی را به خود جلب می کند. در عین زیبایی و کارایی بالا ما به کیفیت فوق العاده نیز توجه کرده و از مواد اولیه با کیفیت در ساخت این دستگاه استفاده می کنیم.

پمپ آب تمام مسی، مخزن استیل ۱۸ لیتری، ورق فولادی ۱٫۵ میلی متری، چرخ های گردان با قابلیت تحمل وزن ۱۲۵ کلیوگرم به ازای هر چرخ، کابل های تمام مسی از برند کابل مشهد، هیتر (گرمکن) ۲۰۰۰ واتی، شیلنگ های نخی فشار قوی از مواد اولیه استفاده شده در این دستگاه می باشد.

رادیاتورشور تمام اتوماتیک کارسافترادیاتورشور تمام اتوماتیک کارسافت

محافظت از سیستم خنک کننده

سیستم خنک کننده از ۲۵٪ هزینه کل خودرو محافظت می کند.

واتر پمپ

واتر پمپ سیال را در قسمت های مهم موتور در گردش نگه می دارد. لطفا از آب رادیاتور و ضدیخ با کیفیت بالا استفاده نمائید تا از قطعات در برابر خوردگی محافظت و از تعمیرات پرهزینه و خرابی خودرو جلوگیری کند.

رادیاتور

تجمع رسوبات در رادیاتور توانایی خنک کنندگی سیستم را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. تنها ۱/۱۶ اینچ (۱٫۵ میلی متر) گرفتگی می تواند تا ۴۰ درصد راندمان سیستم خنک کنندگی را پایین بیاورد.

مجاری آب بلوک سیلندر

رسوب گرفتگی در مجاری آب بلوکه سیلندر موتور می تواند مانع حرکت مایع خنک کننده شود. در نتیجه موتور خودرو بیش از حد داغ شده روغن رقیق شده و لایه های روغن بین قطعات بیش از حد نازک شده و سبب آسیب دیدگی قطعات موتور می شود.

شیلنگ های سیستم خنک کننده

تجمع رسوبات در شیلنگ های سیستم خنک کننده سبب بروز مشکلات عمده ای مانند کند شدن جریان مایع خنک کننده و کاهش راندمان سیستم می شود. با دستگاه رادیاتورشور گرفتگی ها رفع، جریان مناسب سیال و انتقال حرارت بهینه می شود.

فرق پمپ آب ۰٫۵ و ۱ اسبی استفاده شده در رادیاتورشور چیست؟

پمپ آب نقش بسیار بزرگی در دستگاه های رادیاتورشور دارد. به جهت شستشوی بهتر رادیاتور خودرو علاوه بر دما و محلول با کیفیت، ما به فشار بالایی نیاز داریم که این فشار توسط پمپ آب تامین می شود.

میزان درآمد دستگاه رادیاتورشور

سیستم خنک کنندگی خودرو، از حدود 25 درصد هزینه های خودرو محافظت می کند، پس نگهداری صحیح از این سیستم نقش بسزایی در کاهش هزینه های جاری خودرو دارد. در تابستان کولر و ایرکاندیشن خودرو، در زمستان سیستم بخاری خودرو بیشترین استفاده را در خودروها دارند،

قیمت مناسب برای رادیاتورشور

تمام افرادی که تاکنون حداقل یکبار برای سفارش رادیاتورشور اقدام نموده اند، با بازه بسیار گسترده قیمت این محصول در بازار آشنایی دارند. تا جایی که گاها دریافت قیمت های بسیار متفاوت برای دستگاه رادیاتورشور موجب سردرگمی خریداران می شود.

محافظت در برابر یخ زدگي رادیاتورشور

با شروع فصل سرما، مهم است که بدانیم چگونه از رادیاتورشور خود محافظت کنیم. به جهت اینکه درون دستگاه آب وجود دارد احتمال یخ زدگی به شدت بالاست، دستورالعملی برای شما عزیزان تهیه شده، که از یخ زدگی دستگاه جلوگیری یا در صورت یخ زدگی به دستگاه آسیبی نرسد.

جدول برنامه هاي شستشو رادیاتورشور کارسافت مدل RCS18

در زمان کار با دستگاه رادیاتورشور شما به موارد مختلفی برخورد می کنید. برای مثال خودرویی که آب روغن قاطی کرده یا خودرویی که بسیار کثیف بوده و رسوبات زیادی دارد. توصیه می شود که از جدول برنامه شستشوی استفاده نمائید.

معرفی قسمتهاي مختلف دستگاه رادیاتورشور کارسافت

در این مقاله به معرفی بخش های مختلف دستگاه رادیاتورشور تمام اتوماتیک کارسافت مدل RCS18 می پردازیم.