همین الان تماس بگیرید. 05138694119|Info@Carsoft.ir

راهنمای تعمیرات آنلاین خودروهای هیوندا و کیا – نسخه بتا

//راهنمای تعمیرات آنلاین خودروهای هیوندا و کیا – نسخه بتا

راهنمای تعمیرات آنلاین خودروهای هیوندا و کیا – نسخه بتا

هدف مورد نظر مجموعه کارسافت از زمان راه اندازی در سال 86 تا به امروز افزایش دانش فنی متخصصان و تعمیرکاران به سطح جهانی بوده است و در این راه موانع زیادی وجود داشت که می توان به عدم دسترسی به منابع معتبر جهت تهیه و هزینه زیاد تهیه و استفاده از نرم افزارها بوده است. به لطف الهی در این چندسال بخشی ازین موانع را حل کرده ایم. در این 8 سال تجربه های زیادی را بدست آورده ایم که می توان به نیاز به نصب و زمانبر بودن نصب نرم افزارها ، سیستم کامپیوتری با سخت افزار قوی ، ناتوانی استفاده از نرم افزارها در موبایل و تبلت ، نیاز به آپدیت و …. اشاره کرد ولی با امکان سنجی های انجام شده توسط مجموعه کارسافت برای رفع موانع ، سیستم راهنمای تعمیرات آنلاین را بصورت آزمایشی راه اندازی و در فاز اول راهنمای تعمیرات خودروهای هیوندا و کیا را انتخاب نمودیم.

باز هم تاکید داریم که سیستم بصورت آزمایشی است و تا رفع کلی موانع و پوشش کامل کلیه خودروهای موجود در ایران و بعد از آن جهان راه بسیاری را داریم و از شما عزیزان تقاضا داریم مارا در ارائه هر چه بهتر خدمات و کیفیت یاری نمائید.

در حال حاضر به اطلاع شما می رسانیم که بدلیل تستی و آزمایشی بودن این سیستم به چند نفر جهت تست سیستم نیاز داریم تا اشکالات موجود را تا حد ممکن حل کنیم و بعد به ارائه عمومی سیستم بپردازیم.

برای دسترسی به این بخش کلیک کنید

منتظر نظرات شما هستیم

کارسافت ، پشتیبانی فراتر از انتظار

توسط |2015-06-08T08:09:26+00:00ژوئن 8th, 2015|اخبار سایت|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

به مجموعه کارسافت خوش آمدید

اگر میخواهید در جریان جدیدترین نرم افزارها ، خدمات و تخفیفات ویژه قرار بگیرید، ایمیل حقیقی و شماره تماس خود را در کادر زیر وارد نمایید.