همین الان تماس بگیرید. 05138694119|Info@Carsoft.ir

راه اندازی بخش خدمات کارسافت و ارائه اولین خدمت

//راه اندازی بخش خدمات کارسافت و ارائه اولین خدمت

راه اندازی بخش خدمات کارسافت و ارائه اولین خدمت

جهت ارائه هرچه بهتر خدمات رسانی به تعمیرکاران عزیز بران شدیم بخش خدمات کارسافت را راه اندازی نمائیم. ازین به بعد خدمات خاص و ارزشمندی را به شما عزیزان ارائه می نمائیم. به عنوان اولین خدمت ویژه به شما عزیزان انجام عملیات پروگرمینگ و کدینگ انواع مرسدس بنز را انتخاب کردیم.

برای آشنایی بیشتر با عملیات پروگرمینگ و کدینگ مرسدس بنز می توانید توضیحات زیر را ملاحظه نمایید.

مرسدس بنز در سال 2005 سیستم کدینگ SCN را معرفی کرد. این روش جدید جایگزینی است تا نسبت به سیستم کدینگ قبلی بصورت متمرکزتر از روش ناصحیح کدینگ در تعویض قطعات جلوگیری کند.

قبلا از کدینگ SCSN روی یک مرسدس، شما میتونستید با خواندن کدیینگ یک ماژول قدیمی و آپلود اون به ماژول جدید عمل کدینگ را انجام دهید.
مرسدس روش قدیمی رو به کدینگ SCN تغییر داد، به این معنی که شما باید به یک Daimlers Intranet/Extranet آنلاین متصل شوید و رشته کدینگ صحیح را برای ماژول مورد نظر دریافت کنید. این بدین معنی است که بصورت مستقل و بدون اجازه دسترسی به Daimlers نمیتوان یک مازول را تغییر داد.
DATSC این قابلیت را دارد که راه حل های کدینگ SCN رو فراهم کند و هر ماژول مرسدس رو کد کند، از جمله ماژول استفاده شده که روی یک وسیله نقلیه قفل شده است.

 

کارسافت، پشتیبانی فراتر از انتظار

توسط |2015-05-19T11:46:28+00:00آوریل 11th, 2015|اخبار سایت|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

به مجموعه کارسافت خوش آمدید

اگر میخواهید در جریان جدیدترین نرم افزارها ، خدمات و تخفیفات ویژه قرار بگیرید، ایمیل حقیقی و شماره تماس خود را در کادر زیر وارد نمایید.